Ogólnopolska Baza Turystyczna
Dodaj do schowka

Gościniec nad Bukówką

Cena: od 58 do 63 PLN za osobo/dobę

Położenie obiektu: w górach

Typ obiektu: Domek letniskowy

Adres: Widokowa 10

58-420 Miszkowice

dolnośląskie

www.gosciniecnadbukowka.pl


Ocena ogólna

1,0

1 opinia

Zgodność oferty z opisem:

Wyżywienie:

Cena/jakość:

Obsługa:

Opinie użytkowników

Sortuj wg:
Zgodność oferty z opisem:

Wyżywienie:

Cena/jakość:

Obsługa:

K&K - opinia z dnia:

ABSOLUTNIE ODRADZAM GOSCINIEC NAD BUKÓWKĄ !!!!!! Właściciel bez klasy... pojęcia "klient nasz pan" lub "gość w dom, Bóg w dom" całkowicie obce. Ten pan wynajął nam pokój mocno nagrzanym kominem wewnątrz na przegrzanym poddaszu w środku lata, przewietrzenie pokoju też stało się niemożliwe ponieważ przez obydwa okna znajdujące się w pomieszczeniu po ich otwarciu wpływał do pomieszczenia gryzący dym ! Jego wyszkolona PANI SZEFOWA po zgłoszeniu przez nas skargi okłamała nas twierdząc, iż w budynku nie ma pieca na węgiel, znajdują się tam tylko elektryczne piece konwekcyjne a "wiejski zapach " jak określila pochodził wg. niej z grilli palonych nad jeziorem! Swąd dymu nie rozpłynął się jednak w niebyt po magicznej godzinie 22.00. Sądziliśmy, że uciążliwi grillowicze pójdą spać. Tak się jednak nie stało. Ponieważ zamknięcie okien było rzecza niemożliwą z racji na temperaturę pokoju dorównującą saunie spaliśmy całą noc w intensywnym smrodzie dymu! Po 6.00 rano obudził nas jeszcze większy smród. Wstaliśmy z podrażnieniem śluzówek nosa i z bólem głowy. Jakież było nasze zdziwienie kiedy w świetle dnia zobaczylismy wysaczajacy sie z komina dym !!!!!!Kiedy zgłosiliśmy tę sytuację do PANI SZEFOWEJ STWIERDZIŁA, ŻE BUDYNEK PRZESZEŁ BADANIE SANEPIDU A DYM Z DREWNA GENERALNIE JEST ZDROWY I NIE SZKODZI!!!!szczyt tępoty i braku wiedzy na ten temat! I ONA Z RACJI NA NASZE NIEUZASADNIONE WG. NIEJ FANABERIE NIE ZMIENI NAM POKOJU A W PRZYPADKU REZYGNACJI I NASZEGO WYJAZDU I TAK POLICZY NAM ZA CAŁY TYDZIEŃ, kiedy zażyczyliśmy sobie telefonu do szefa odmówiła. Szef tej Pani wcale nie okazał większego zrozumienia. Stwierdził, że nie dopatruje się w całej tej sytuacji żadnego oszustwa ze strony PANI SZEFOWEJ ponieważ powiedziała nam pół prawdy...-no comment , natomiast on wyciągnie jedynie konsekwencje w stosunku do wykonawców instalacji. ABSOLUTNIE nie padło słowo "przepraszam" z jego strony, był nieuprzejmy i arogancki a "rozmowa" z tym człowiekiem (chociaż to obraza dla definicji człowieka i człowieczeństwa)
w naszej ocenie rozmowa z nim to poziom przedszkola... Właściciel stwierdził, iż więcej pokoi dwuosobowych nie posiada..... Pomimo tego iż ośrodek dysponował wolnym domkiem, choćby w ramach przeprosin , nie zaproponował nam zamiany twierdząc iż domki są 4 osobowe a tym samym są droższe. Zaznaczę iż mieliśmy być uczestnikami tygodniowego spotkania na które zarezerwowaliśmy swój czas i kilkugodzinny dojazd.....Niestety musieliśmy wrócić do domu i zrezygnować z uczestnictwa.
Myślę PANIE SZEFIE OD WIELU FIRM firm jakimi się pan chwalił..., że dużo się pan musi jeszcze nauczyć.....
Hasło: "reklama dźwignią handlu" w Pana przypadku traci sens..
Wszystkim którzy chcieliby się wybrać do Gościńca nad Bukówką stanowczo odradzam. Poza tym te z wyglądu piękne dwupokojowe domki większość z nich, zamiast drzwi pokojowych posiada kotary??! (tego oczywiście nie ma na zdjęciach) więc jadąc "w dwie rodziny" o intymności możecie zapomnieć..
Do tego niby pięknego zbiornika wodnego po pierwsze trzeba "kawałek" dojść ale zapomnijcie też o kąpieli.
Jezioro otoczone śmierdzącym błotem wiec wejście do niego prawie niemożliwe. Zamawiając pokoje z wyżywieniem PAMIETAJCIE!!: nie upominajcie się o masło kiedy wam zabraknie gdyż...:) wyliczone jest.. po jednej ok. 1cmx1cm kostce na osobę.. a broń Boże o dokładkę jajecznicy! bo dostaniecie przypalone wyskroby z patelni żebyście się nauczyli że jajka też wyliczone i pewnie będą rozliczone... ile daja tyle bierz i nie marudź ! i pamietaj, kiedy zaczniesz marudzić zrobia z ciebie rozpieszczonego mieszczucha i spróbują udowodnić, że cały ten bajzel to twoja wina bo raczyłeś go zauważyć...
Myślę że na swoje stronie powinni umieścić takie zaproszenie: "Zapraszamy do Gościńca nad Bukówką ! szczególnie mile widziani goście to: ślepcy, głupcy najlepiej też pozbawieni węchu. Najchętniej przyjmiemy posiadających wszystkie te cechy !"
Tak więc zanim pojedziecie dopytajcie o wszystko bo szkoda marnować urlopu i kasy na paliwo...
A tak na marginesie: ciekawi jesteśmy jak długo ten pan z takim podejściem do klienta jeszcze "pociągnie" ten biznes?
To taki rewanż PANIE SZEFIE za miłe, nas potraktowanie i wspomnienia obyś ty tez tego nie zapomniał:)

 

Dodaj swoją opinię
Miszkowice

dolnośląskie

Agroturystyka

Szukaj noclegu

-

Wyżywienie

Odległość do

Dodatkowe udogodnienia

Promowane noclegi

Dom Gościnny Poranek

Cena od 107 do 146 PLN za osobę

Wicie, zachodniopomorskie

Pensjonat

Komfortowe Domki Letniskowe U ...

Cena od 33 do 97 PLN za osobę

Mielenko, zachodniopomorskie

Domek letniskowy

Hotel Activa ***

Cena od 120 do 250 PLN za osobę

Muszyna, małopolskie

Hotel

Oferty specjalne

Dodaj nocleg za darmo
Dodaj nocleg za darmo
Dodaj gastronomię za darmo
Dodaj gastronomię za darmo
Dodaj atrakcję za darmo
Dodaj atrakcję za darmo