Ogólnopolska Baza Turystyczna

ZaklepNocleg.pl - jest darmowym portalem turystycznym prezentującym obiekty noclegowe, obiekty gastronomiczne i atrakcje z całej Polski. W serwisie znajdziesz oferty dobrych noclegów sklasyfikowanych względem rodzaju obiektu tj. agroturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, hostele, sanatoria itp. 

Serwis ZaklepNocleg.pl jest w pełni dostosowany do wyświetlania na wszystkich urządzeniach moblinych (telefony, tablety itp.).

Oferta dla właścicieli obiektów noclegowych:

Konto podstawowe - bezpłatne

 1. Darmowe dodanie i bezpłatna prezentacja obiektu noclegowego ważna bezterminowo!
 2. Publikacja pełnych danych teleadresowych twojego obiektu.
 3. Możliwość dodania do 10 zdjęć do oferty.
 4. Panel do zarządzania swoją ofertą w każdym momencie możesz aktualizować swój wpis, wyróżnić czy usunąć.
 5. Mailowe zapytania o nocleg od potencjalnych turystów idą bezpośrednio na Twój adres e-mail, z pełnymi danymi umożliwiającymi odpowiedz do klienta, nie ma potrzeby logowania się do serwisu do swojego konta.
 6. Twoja oferta dostępna w wersji mobilnej widoczna na telefonach, tabletach itp.
 7. Bezpłatna możliwość dodania dodatkowej miejscowości, w której będzie się wyświetlał twój obiekt w wynikach wyszukiwania.
 8. W każdej chwili jeżeli potrzebujesz dodatkowej reklamy możesz skorzystać z wielu proponowanych opcji wyróżnień, które są dostępne w panelu klienta na twoim koncie.
 9. W sprawach indywidualnej reklamy prosimy o kontakt z serwisem.

Konto premium - płatne 123 zł brutto za rok

 1. Prezentacja Twojego obiektu na łamach serwisu przed wpisami darmowymi, czyli wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania.
 2. Możliwość dodania 100 zdjęć do swojej oferty.
 3. Panel klienta do zarządzania swoją ofertą.
 4. Mailowe zapytania o nocleg od potencjalnych turystów idą bezpośrednio na Twój adres e-mail, z pełnymi danymi umożliwiającymi odpowiedz do klienta, nie ma potrzeby logowania się do serwisu do swojego konta.
 5. Dodatkowa Strona internetowa Twojego obiektu w wersji mobilnej - poprawne wyświetlanie na każdym ekranie (komputer, telefon, tablet itp.), strona może być w subdomenie np. nazwaobiektu.zaklepnocleg.pl lub we własnej domenie.
 6. Raz w roku możliwość wyróżnienia w dowolnym terminie Twojego obiektu na łamach serwisu w ofertach polecanych na 30 dni.
 7. Możliwość wyłączenia oceniania Twojego obiektu.
 8. Bezpłatna możliwość dodania dodatkowej miejscowości, w której będzie się wyświetlał twój obiekt w wynikach wyszukiwania.
 9. W każdej chwili jeżeli potrzebujesz dodatkowej reklamy możesz skorzystać z wielu proponowanych opcji wyróżnień, które są dostępne w panelu klienta na twoim koncie.
 10. W sprawach indywidualnej reklamy prosimy o kontakt z serwisem.

Jeżeli macie Państwo w swojej ofercie oprócz prowadzenia usług noclegowych również gastronomię np. prowadzicie restaurację, bar, karczmę itp. warto dodać jej wizytówkę - oczywiście bezpłatnie do naszego działu Gastronomia, który jest połączony z noclegami w danej miejscowości i okolicy. Dzięki temu zyskujecie Państwo dodatkową reklamę swojego punktu gastronomicznego! A turyści szukający noclegów w danej miejscowości od razu mogą się zapoznać z dostępnymi ofertami wyżywienia w okolicy.


Dodaj nocleg za darmo
Dodaj nocleg za darmo
Dodaj gastronomię za darmo
Dodaj gastronomię za darmo
Dodaj atrakcję za darmo
Dodaj atrakcję za darmo