Ogólnopolska Baza Turystyczna
Dodaj do schowka

Apartament Zacisze Sopotu

Cena: 171 PLN za osobo/dobę

Położenie obiektu: nad morzem

Typ obiektu: Apartament

Adres: Grottgera 18

81-809 Sopot

pomorskie

www.apartamentzaciszesopotu.pl


Opis obiektu

Obiekt czynny cały rok. Rok budowy obiektu 1902r. Rok odnowienia obiektu 2014r.
Miejsc noclegowych 7 w tym:
  • 1 apartament
Doba hotelowa 14:00 - 11:00. Brak recepcji. Możliwe płatności: gotówka i przelew. Opłata klimatyczna dodatkowo płatna.
Wyżywienie:
  • we własnym zakresie
Parking brak parkingu.
Obsługa w języku polskim.
Na terenie obiektu dostęp do internetu.
Końcowe sprzątanie wliczone w cenę.
Zakaz palenia na terenie obiektu.
Możliwość korzystania za darmo na terenie obiektu:
  • żelazko

TerminMin. pobytMożliwe rozpoczęcie pobytu
Cały rok 1 dzieńkażdego dnia tygodnia

Opis apartamentu 7 os. zobacz

Struktura apartamentu:
  • kuchnia
  • 1 łazienka
  • salon / pokój dzienny
  • 1 sypialnia
Wyposażenie kuchni: czajnik, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, garnki, herbata, kawa, cukier, kieliszki do wina, 2 krzesła, kubki, kuchenka gazowa, lodówka, noże kuchenne, patelnie, płyn do naczyń, przybory kuchenne (druszlak, sitko, łopatki, chochelki, tłuczek do ziemniaków, do mięsa, tarka itp. ), ręczniki papierowe, szklanki, sztućce, stół, talerze i zlewozmywak.
Wyposażenie łazienki: kabina prysznicowa, mop, mydło do rąk, papier toaletowy, podstawowe środki czystości do mycia sanitariatów, ręczniki, suszarka do włosów, wc i umywalka.
Wyposażenie salonu: fotel rozkładany, narożnik, stolik kawowy, szafa i telewizor z telewizją: kablową.
Wyposażenie sypialni: lampka nocna, łóżko małżeńskie, łóżka pojedyncze, szafa i szafki nocne.
Wyposażenie dodatkowe: deska do prasowania, odkurzacz, powitalny zestaw do kawy i herbaty i żelazko.
Dostawka w cenie.
Pościel wliczona w cenę. Powłoczki wliczone w cenę.
Zużycie energii elektrycznej zawarte w cenie.
Zużycie wody zawarte w cenie.
Termin pobytuCały rok
Cena dla 7 osób1200
* Cena brutto w PLN za dobę z uwzględnieniem ilości osób bez wyżywienia.
* Podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.


Odległości do:

Apteki
500 m
Bankomatu
300 m
Centrum
500 m
Dyskoteki
500 m
Informacji turystycznej
700 m
Kina
600 m
Kościoła
600 m
Lasu
500 m
Morza
1 km
PKP
700 m
Plaży
1 km
Poczty
700 m
Przychodni
1 km
Restauracji
500 m
Sklepu
300 m
Supermarketu
300 m
TAXI
400 m

Pogoda

Sopot
Aktualne warunki pogodowe

9°C / 14°C

zachmurzenie duże
Piątek

8°C / 12°C

Sobota

10°C / 13°C

Niedziela

10°C / 13°C

Dodatkowy opis

Apartament Zacisze Sopotu na zakończenie sezonu letniego w roku 2015 przeszedł generalny remont. Dzięki temu nasi goście zyskali jeszcze jedno, komfortowe miejsce noclegowe w Sopocie.

Goście Apartamentu mają do swojej dyspozycji łazienkę, telewizor z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z lodówką i płytą kuchenną oraz oddzielną sypialnię i część wypoczynkową.

Zadbaliśmy o pełne wyposażenie kuchni w sprzęty niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków, a w okolicy znajduje się sporo restauracji oraz barów oferujących dowóz zamówionych dań.

Apartament Zacisze Sopotu od popularnego wśród turystów "Monciaka" oddalony jest o ok. 500 m. Do Opery Leśnej można dojść w zaledwie kwadrans (ok. 700 m). W najbliższej okolicy znajdują się także: korty tenisowe, aquapark, szkoła jazdy konnej, pole golfowe.

Apartament Zacisze Sopotu od sopockiego hipodromu oraz Ergo Areny dzieli niecałe 3 km - można do ich dojść pieszo spacerując po ulicach Sopotu lub dojechać samochodem.

Nasi Goście, podróżujący koleją, z Dworca Głównego PKP do Apartamentu dotrą spacerem w niecałe 10 min (600 m).

Lotnisko Lecha Wałęsy położone jest 9 km od Apartamentu.

Górny Sopot to świetny wybór dla osób, które interesuje życie nocne, dobre jedzenie i nadmorski relaks.



Szukaj noclegu

-

Wyżywienie

Odległość do

Dodatkowe udogodnienia

Promowane noclegi

Ośrodek Wypoczynkowy Folk Res...

Cena od 50 do 63 PLN za osobę

Poronin, małopolskie

Ośrodek wczasowy

Hotel Activa ***

Cena od 120 do 250 PLN za osobę

Muszyna, małopolskie

Hotel

Pokoje Gościnne u Semlów

Cena od 65 do 218 PLN za osobę

Bańska Wyżna, małopolskie

Dom wypoczynkowy / Willa

Oferty specjalne

Dodaj nocleg za darmo
Dodaj nocleg za darmo
Dodaj gastronomię za darmo
Dodaj gastronomię za darmo
Dodaj atrakcję za darmo
Dodaj atrakcję za darmo